Medewerkers

Heeft u als ouder of als medewerker van een school of organisatie vragen over het onderwijs van IVIO@school, dan kunt u met ons contact opnemen.

Management:

 

 Sjoerd Veltman
 Algemeen directeur

 tel: 0320-292380
 
e-mail: sjoerd.veltman@ivio.nl

 
 Ilona Oud
 Manager

 tel: 0320-292381
 e-mail: ilona.oud@ivio.nl

Adviseurs:

 Han Soen 
 Adviseur onderwijs

 tel: 0320-292380
 mobiel: 06 29578309

 e-mail: han.soen@ivio.nl

Nancy Lisman
Adviseur onderwijs
tel: 0320-292380
e-mail: nancy.lisman@ivio.nl

 Gerwin Boertjes
 Adviseur onderwijs

 tel: 0320-292380
 mobiel: 06 23913462

 e-mail: gerwin.boertjes@ivio.nl

 Sierd Feenstra 
 Adviseur onderwijs

 tel: 0320-292380
 mobiel: 06 47047710

 e-mail: sierd.feenstra@ivio.nl

Onderwijskundige zaken:

 

 
 Marlies van Schie-Ammerlaan
 Onderwijskundige
 tel 0320-292382

 e-mail: marlies.van.schie@ivio.nl

 
 Marius Goedhart

 Medewerker R&D
 tel 0320-292382
 e-mail: marius.goedhart@ivio.nl

 
 Bob Wassenaar

 Medewerker R&D
 tel 0320-292382
 e-mail: bob.wassenaar@ivio.nl

Administratie:


 Daniëlle Cevering
 Administratief medewerker
 tel 0320-292383
 e-mail: danielle.cevering@ivio.nl

 
 Denise Kollen
 Administratief medewerker

 tel: 0320-229960
 e-mail: denise.kollen@ivio.nl

 
 Jeroen Hengeveld
 Inkoop en Logistiek

 tel: 0320-229960
 e-mail: jeroen.hengeveld@ivio.nl

 
 Vicky Taal
 Logistiek medewerker

 tel: 0320-292380
 e-mail: vicky.taal@ivio.nl


 Stephanie Doomen
 Docentencoördinator
 tel 06-10015384
 e-mail: stephanie.doomen@ivio.nl

 

Aanmelden voor de nieuwsbrief
Aanmelden
Oplossingen van IVIO@School

Meer over onze oplossingen

Maatwerk voor scholen

Meer over maatwerk

Leerlingen die niet naar school kunnen

Meer over niet naar school