Medewerkers

Heeft u als ouder of als medewerker van een school of organisatie vragen over het onderwijs van IVIO@school, dan kunt u met ons contact opnemen.

Management:

 

 Sjoerd Veltman
 Algemeen directeur

 tel: 0320-292380
 
e-mail: sjoerd.veltman@ivio.nl

 Ilona Oud
 Manager

 tel: 0320-292380
 e-mail: ilona.oud@ivio.nl

Adviseurs:

 Gerwin Boertjes
 Adviseur onderwijs

 tel: 0320-292380
 mobiel: 06 23913462

 e-mail: gerwin.boertjes@ivio.nl

 Sierd Feenstra 
 Adviseur onderwijs

 tel: 0320-292380
 mobiel: 06 47047710

 e-mail: sierd.feenstra@ivio.nl

 Liejanne Nijmeijer
 Adviseur onderwijs
 tel: 0320-292380
 mobiel: 06 82014352

 e-mail: liejanne.nijmeijer@ivio.nl

Jolanda Sijtsma
Adviseur onderwijs
tel: 0320-292380
e-mail: jolanda.sijtsma@ivio.nl

Onderwijskundige zaken:

 

 Marlies van Schie-Ammerlaan
 Onderwijskundige
 tel 0320-292382

 e-mail: marlies.van.schie@ivio.nl

 Bob Wassenaar
 Onderwijskundige
 tel 0320-292382
 e-mail: bob.wassenaar@ivio.nl

Administratie:

 Daniëlle Cevering
 Administratief medewerker
 tel 0320-292383
 e-mail: danielle.cevering@ivio.nl

 Denise Kollen
 Administratief medewerker

 tel: 0320-229960
 e-mail: denise.kollen@ivio.nl

 Jeroen Hengeveld
 Inkoop en Logistiek

 tel: 0320-229960
 e-mail: jeroen.hengeveld@ivio.nl

 Vicky Taal
 Logistiek medewerker

 tel: 0320-292380
 e-mail: vicky.taal@ivio.nl

 Stephanie Doomen
 Docentencoördinator
 tel 06-10015384
 e-mail: stephanie.doomen@ivio.nl

 

Aanmelden voor de nieuwsbrief
Klik hier voor ons privacybeleid

 

Aanmelden
Oplossingen van IVIO@School

Meer over onze oplossingen

Maatwerk voor scholen

Meer over maatwerk

Leerlingen die niet naar school kunnen

Meer over niet naar school

COOKIE INFORMATIE

Voor een volledige werking van deze website wordt gebruik gemaakt van cookies.
Meer informatie over cookies > Accepteren Verder zonder cookies